Slapukų politika

KAS YRA SLAPUKAI (ANGL. COOKIES)?

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį, kai jūs toje svetainėje apsilankote.

Slapukai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, rinktų statistinę informaciją ir prisimintų, ką atlikote naršydami svetainėje ir rinktų šią informaciją mūsų veiklos tobulinimo ir reklamos tikslais.

Jūs galite sutikti su visų arba tik tam tikros paskirties slapukų naudojimu.

Bet kada galite keisti arba atsiimti savo sutikimą dėl slapukų naudojimo.

KOKIUS DUOMENIS RENKA SLAPUKAI?

Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, tinklapyje praleistas laikas ir pan.

NAUDOJAMŲ SLAPUKŲ RŪŠYS

Būtinieji Slapukai – tai Slapukai reikalingi tinkamam svetainės veikimui. Jie įgalina naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, saugiai prisijungti prie svetainėje susikurtos paskyros. Slapukai naudojami tam, kad užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą.

Jei išjungiate slapukus savo naršyklėje, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Funkciniai slapukai – tai slapukai, naudojami svetaine pakartotinai besinaudojančio vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir pan. Slapukai naudojami esant Jūsų sutikimui.

Analitiniai/veikimo Slapukai – su šių slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Svetaine, kokį turinį, nuorodas jie pasirenka naršydami bei kita informacija. Ši surenkama informacija yra anoniminė ir yra reikalinga tobulinti svetainės funkcionalumus. Slapukai naudojami esant Jūsų sutikimui.

Reklaminiai / trečiųjų šalių slapukai – Šie slapukai skirti išorės paslaugų teikėjų (pvz. „LinkedIn“, „Microsoft Bing“) reklamai ir juos valdo išorės paslaugų teikėjai. Šių slapukų nei mes, nei Jūs nevaldome. Taip pat mes neturime jokios įtakos šių išorės paslaugų teikėjų paslaugoms. Išorės paslaugų teikėjai gali bet kuriuo metu keisti savo paslaugų teikimo sąlygas, paskirtį, slapukų naudojimo sąlygas ir kt.

KAIP VALDYTI SLAPUKUS?

Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus. Be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus pagal savo pageidavimus. Daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi.

Slapukų valdymas Jūsų naršyklėje

Daugumoje naršyklių galima:

patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus;

blokuoti trečiųjų šalių slapukus;

blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių;

blokuoti visų slapukų siuntimą;

uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių neveiks tinkamai arba visiškai neveiks naršymas svetainėje.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Susisiekite su mumis, jei turite klausimų dėl slapukų naudojimo.

Switch The Language

Award winning creative agency

We are building for tomorrow because tomorrow is the future and we want to make a contribution to the wonderful digital age that is awaiting us.